• پاسداران، خیابان پایدارفرد، نبش بوستان هفتم، بین بانک آینده و موسسه ملل(پلاک 146)، واحد 404، طبقه 4

خدمات

pattern

خدمات دندانپزشکی در پاسداران

image vector

ونیر کامپوزیت

ونیر کامپوزیت لایه ای از روکش های است که از موادی درست شده است که همرنگ دندان می باشد.ونیرکامپوزیت با یک یا دو جلسه برای اصلاح فاصله بین دندان ها، رنگ و فرم دندان استفاده می شود.مزیت ونیرکامپوزیت قابلیت تغییرات بیشتر و اصلاح پذیری آن است.این روش یکی از جدیدترین روش های درمانی برای زیبایی دندان و اصلاح کردن طرح لبخند می باشد.

image vector

عصب کشی دندان

با عصب کشی دندان، از شر عفونت ها و پوسیدگی خلاص خواهید شد.عصب کشی در مواردی مثل شکستن دندان، پوسیدگی عمیق و نشت کردن پرکردگی های قدیمی، انجام می شود.مراحل عصب کشی شامل بی حس کردن دهان، ایجاد سوراخ در تایج دندان، تخلیه محفظه پالپ دندان و در نهایت پر کردن دندان و نصب روکش است.

image vector

ترمیم و جرمگیری دندان

جرم گیری دندان یکی از رایج ترین روش های غیرجراحی برای تمیزکردن قسمت های مختلف دندان است. در این روش ریشه دندان، اطراف دندان جرم گیری می شود.در صورتی که اقدام به جرمگیری دندان نکنید مجبور به پرداخت هزینه های زیاد برای درمان های پیچیده خواهید شد.

image vector

لمینیت

لمینیت برای زیبایی دندان ها است و از موادی نازک که طول عمر بالایی هم دارند استفاده می شود.للمینیت برای پوشاندن سطح بیرونی دندان باعث زیبایی دندان های شما می شود.دلیلی که باعث محبوییت لمینیت شده طبیعی و استحکام بالای آن نسبت به سایر درمان های زیبایی است.

image vector

لیفت لثه

لیفت لثه برای افرادی است که زمان لبخند و یا خندیدن لثه هایشان نمایان می شود.لیفت لثه به جز اینکه یکی از درمان های زیبایی است برای جلوگیری از عفونت های لثه و جمع شدن پلاک ها کاربرد دارد.انجام عمل لیفت لثه با دو روش برش دادن لثه و استفاده از لیزر انجام می شود.از مهمترین مزایای انجام لیفت لثه افزایش اعتماد بنفس و ماندگاری دائمی آن است.

image vector

پروتز دندان

پروتزدندان یکی از روش های جایگزین کردن دندان جدید است.برای پروتز های دندانی از روش های مثل روکش ساده، پروتز دندان ثابت و پروتز دندان متحرک استفاده می شود.در صورتیکه بیمار همه دندان های خود را از دست داده باشد از پروتزهای کامل دندانی استفاده می شود.پروتز دندان شامل مراحل عکس برداری، قالبگیری و انتخاب پروتز از نوع پرسل،اکریلیک، رزین کامپوزیت و زیرکونیا است.